Сегодня в смт Гвардійське 19.04.2024

"Манчестер Сіті" із Зінченком подужав команду Ярмоленка та продовжив приголомшливу рекордну серію (відео)

"Манчестер Сіті" переміг "Вест Хем" у поєдинку 26-го туру англійської Прем’єр-ліги (АПЛ). Команда Хосепа Гвардіоли на домашній арені "Етіхад" у Манчестері була сильнішою з рахунком 2:1.

На 30-й хвилині захисник "городян" Рубен Діанш судовим ударом головою в кут на дальній стійці замкнув навіс від Кевіна де Брейне.

Перед перервою "молотобійці" забили після красивої комбінації. Останнім м’яча торкнувся Майкл Антоніо.

Перемогу "Сіті" приніс точний удар ще одного захисника Джона Стоунза з меж штрафного на 68-й хвилині зустрічі.

Українець Олександр Зінченко відіграв повний матч на позиції лівого захисника. Його співвітчизник Андрій Ярмоленко не потрапив до заявки "Вест Хема" на цей поєдинок через травму.

Таким чином, "городяни" продовжили свою неймовірну виграшну серію. "Манчестер Сіті" здобув 14-ту поспіль перемогу в чемпіонаті і 20-ту у всіх турнірах. Це рекорд для клубів з елітного дивізіону Англі.

До повторення рекорду топ-5 ліг Європи, який належить мюнхенській "Баварії", команді Гвардіоли залишилося виграти всього три матчі.